Dnešní vzpomínky

12. února 2013 v 19:35 | Karla |  TÉMA TÝDNE

Dnešek byl moc pěkný. Ráno jsem si mohla přispat, protože děti mají prázdniny a já si dnes vzala volno. Vzhledem k tomu, že dnes nikam nemusím jet autem, tak mě padající sníh za oknem potěšil.
Když se mi podařilo vstát, uvařila jsem si svůj oblíbený zelený čaj s opuncií a otevřela počítač. Děti ještě nesešly dolů ze svých pokojů, tak jsem měla čas napsat článek na téma týdne "Vzpomínky". Je to nádherné téma, tak se mi psalo dobře.

Po obědě jsem s dětmi vyrazila bobovat. Sníh a zimní radovánky miluji, oproti tomu sníh a cestu autem nesnáším. Bylo to úžasné. Dokonce jsem se na bobech svezla i já. Bylo pro mě velmi milé překvapení, že jsem se do bobů vešla :-) .

Když jsme si patřičně užili sněhu, navštívili jsme babičku a dědu, kde jsme dostali báječný pečený čaj a palačinky s marmeládou a šlehačkou. Prostě jsme si dnešek úžasně užili a přibyly nám další nádherné vzpomínky.

Večer jsem si otevřela bílé víno a počítač, že se podívám, jestli se můj ranní příspěvek k tématu dne někomu líbil a protože ráda pročítám i ostatní příspěvky, dala jsem se do čtení. Jaké bylo moje překvapení, když jsem v jednom článku k TT našla svůj odstaveček a v dalším příspěvku svůj další odstaveček. Jsem moc ráda, že se můj článek líbil až tak, že si ho někteří část vypůjčili.


Co říci závěrem? Každý den je jiný, někdy je pěkný, někdy se nám moc nelíbí, někdy je dokonce smutný. Ale je to další den v našem životě a na nás hodně záleží, jak ho prožijeme a tudíž i jaké vzpomínky na něj budeme mít.


Přeji Vám pěkný a zajímavý každý den a spoustu vzpomínek, které stojí za to si je pamatovat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Nekopírujte mé texty a fotografie.