Vlak života aneb lyžovačka s překvapením 3

22. března 2013 v 10:42 | Karla |  TÉMA TÝDNE
Když teď zpětně vzpomínám na naše první společně strávené noci a první milování, musím se usmívat. Byla jsem ve svých čtyřiceti letech stydlivá a jak jsem postupně zjišťovala i v tajích milostného života zcela nezkušená.
Stydlivá jsem trošku stále, to svoje tělo moc ráda nevystavuji, ale Michal mě přesvědčil o tom, že mě má rád takovou jaká jsem a ukázal mi, že milování může být opravdu nádherný a smysluplný zážitek.
Po návratu z hor už přišlo to pravé jaro a Michal každou volnou chvilku přijížděl za mnou do Brna. Jelikož jsem ho ještě pořád nechtěla představit dětem jako svého nového muže, randili jsme, kde se dalo.
Opět jsem se po x letech milovala v autě a v přírodě. Připadalo mi to v mým věku směšné a adrenalin mi zvyšoval i strach, že nám policie zaťuká na okýnko a bude mě chtít zatknout za zneužívání mladistvého Rozpačitý.
To už přeháním, ale opravdu jsem si občas připadala hodně divně.
Na moje připomínky našeho rozdílného věku, že působím jak jeho starší sestra, v tom horším případě dokonce jako jeho matka, Michal reagoval vždy stejně. Říkal: "ty jsi fakt blbá".
Jak se přiblížil podzim a meze zchladly, začali jsme navštěvovat malý hotýlek poblíž Brna a posléze si Michal našel malý byt blízko našeho. A tehdy jsem poznala, že milování je opravdu fantastické a může trvat celou noc a být pokaždé úplně jiné. Popisovat je zde nemůžu, to by bylo opravdu mládeži nepřístupno a musela bych si založit jiný blog Mrkající.
Jak šel čas, začalo ve mně hlodat svědomí. Došlo mi, že Michal si zaslouží normální rodinu. Zaslouží si mladou dívku, se kterou bude mít děti a běžnou společnou domácnost.
Vždy, když jsem o tom začala mluvit, reagoval úplně stejně: "Jestli se mě chceš zbavit a skončit to, tak to řekni rovnou a nechoď na to oklikou. Já jsem s tebou rád a dělám to co chci a jsem svéprávný a dovedu se rozhodovat sám."
Snažila jsem se mu vždycky vysvětlit, že ho mám prostě tak moc ráda, že mu nechci ublížit tím, že ho k sobě připoutám a on přijde o nejlepší roky a že já mu zřejmě už nedokážu dát to, co jiná mladá dívka.
Nikdy mě do ničeho nenutil. Ani do milování, ani do společného života, ani do svatby, ani do společného dítěte. Musím se přiznat, že jsem o společném dítěti přemýšlela, ale nechtěla jsem, aby si moje děti připadaly odstrčené a ohrožené novým miminkem, a taky jsem si už připadala na těhotenství hodně stará.
Nechala jsem to tedy být a užívala si dál nového a vzrušujícího života. A že to bylo hodně zážitků.
Opět jsem navštívila kino, zažila jsem bombastickou atmosféru na koncertech mých oblíbených zpěváků a skupin, letecky jsme navštívili Paříž a užili si romantickou večeři při svíčkách, a s překvapením jsem zjistila, jak moc je příjemné, když ti poslíček doručí do práce nádhernou kytici s věnováním.
Postupem času jsem souhlasila a do našich aktivit jsme přibrali i moje děti, které Michala přijaly stejně automaticky, jako tenkrát na horách. Uměl si je získat.
Michal opustil svůj pronajatý byt a nastěhoval se k nám. Ale vypadá to, že budeme muset hledat větší byt, nebo spíš dům, protože jsem ve čtvrtém měsíci. Cítím se báječně a jsem šťastná. A to i proto, že se na nového bratříčka, nebo sestřičku těší i moje děti, které Michala prostě zbožňují.
V Michalovi jsem našla nejlepšího přítele, milence i muže o kterého se můžu kdykoli opřít.
A svatba? O té zatím nikdo nemluví a k našemu společnému životu ji asi ani nepotřebujeme.


Ale uvidí se, není všem dnům konec. Mrkající
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Natty Natty | Web | 23. března 2013 v 4:55 | Reagovat

Kájo, gratuluji a strašně moc se těším na tvoje miminko, které je počato z velké lásky. A to bývají děti nejkrásnější a nejšťastnější. A věk ? Ten nehraje roli, když se dva mají rádi a v tom s tvým Michalem naprosto souhlasím. Budu vám držet palečky, aby váš vlak životem jel stále po jedné koleji a vagónky byly plné lásky a štěstí.

2 karlaprazakova karlaprazakova | 6. dubna 2013 v 15:31 | Reagovat

:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


Nekopírujte mé texty a fotografie.